V Jeseníkách na sněhu

Pár fotek z jednoho super výletu - vyrazili jsme 6.5.(2006) z Karlovy Studánky směr Barborka. Údolí Bílé Opavy je lehce neschůdné kvůli setrvávajícím masám sněhu, ale šikovný městský chlapec se přece neztratí :)

Z Karlovy Studánky jsme vyrazili po žluté, přičemž jsme skončili asi v polovině - voda nám sebrala kus cesty (viz. #7). Vyšplhali jsme se tedy na modrou a brouzdali se za zvuků lidových popěvků na Barborku. Obdivujíce barvu natírané popelnice posilnili jsme se Facusovou čokoládou a posunuli se dál.
Ještě před rozcesníkem "Pod Pradědem" odbočuje modrá (do Koutů nad Desnou) - tu jsme zatím nezkusili, tedy na ni padla volba. Hlavně na začátku této modré by se jistě vyplatili boby, nebo podobné zařízení, souvislá vrstva sněhové všudypřítomnosti by se totiž dala docela dobře sjíždět (cesta vedla "dolů").
Z lesa jsme poté vyšli na cestu a pak už jen stereotypní, ne příliš zajímavá část onoho dne. Někteří by možná namítli, že jsme měli Dlouhé Stráně prakticky na dosah, ale moc z nich vidět nebylo.

Každopádně skvělej výlet.

-1-
1; Jeseniky
2; Jeseniky
3; Jeseniky
4; Jeseniky
5; Jeseniky
Údolí Bílé Opavy Po modré, či žluté?Toť otázka.. Matrjošky Vzpomínky na školní léta V pohybu
6; Jeseniky
7; Jeseniky
8; Jeseniky
9; Jeseniky
10; Jeseniky
Detaily pohorek pro pozdější generace Tady jsme údajně měli přejít Vzhůru vzhůru Kousek pod Barborkou Cestička na Praděd s výskajícími chlapci
11; Jeseniky
12; Jeseniky
13; Jeseniky
14; Jeseniky
15; Jeseniky
Na boby času dost Zátišíčko Kiw se loučí s foťákem Kdo by se nenapil.. ..když je to roztátý sníh..
16; Jeseniky
17; Jeseniky
18; Jeseniky
19; Jeseniky
..na kalhotech.. ..a v křoví Kiwův střevlík A poslední úlovek
-1-